(067) 274-05-02 - заказы      (093) 475-28-09 - заказы 

 

(0432) 43-14-85 - магазин (063) 696-51-08 - механик

 
 

АвторизацияЄднаймо Україну в русі !

ПечатьE-mail

Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!»

Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!»

З 2 по 10 вересня 2011 року, вже сьомий раз поспіль, до Дня фізичної культури та спорту Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, партнерів проводять сьому Всеукраїнську велоестафету «Спорт для всіх єднає Україну!».

Організатори заходу мають на меті привернути увагу громадськості до проблем безпеки велосипедного руху українськими шляхами, а також, створення сприятливих умов для здорового, активного способу життя та відпочинку.

Велоестафета охоплює всі регіони України та проходить за трьома маршрутами одночасно: до Києва велосипедисти стартують з Вінниці, Хмельницького та Тернополя (Західний маршрут), Севастополя та Луганська.

Загальний кілометраж маршруту більше 5000 км. На останньому етапі велоестафети колона буде налічувати 300 учасників, і сотні бажаючих що приєднаються до велоколони.

Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!» є наймасовішим європейським велопробігом!!!

Команда Вінницької області стартує у м. Вінниці 02 вресня і проїде територією 9 областей : Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської областей і фінішує у столиці нашої країни 10 вересня в день св'яткування Дня фізичної культури та спорту на Майдані Незалежності. Загальний шлях, який подолає наша команда - 1870 км.

Маршрут по області: м. Вінниця - м. Бар - кордон з Хмельницькою областю поблизу с. Ялтушків

Команди пронесуть по території України прапори своїх областей і встановлять їх в м. Києві на «Майдані Незалежності» 10 вересня 2011 року під час урочистого фінішу, в день Фізичної культури та спорту.

На відміну від професійних, всесвітньо відомих змагань, Всеукраїнська велоестафета об'єднує не лише біля 300 спортсменів та 20000 аматорів, а й 30000 палких прихильників, вболівальників, глядачів.

10 вересня на «Майдані Незалежності» відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту та фінальна частина велоєстафети. З вітальними промовами звернуться керманичі Українського спортивного руху, видатні українські спортсмени та представники шоубізнесу.

Для глядачів та гостей свята організатори та партнери пропонують цікаву розважальну та спортивну програми: тріал-шоу, вуличний баскетбол, настільний хокей, показові виступи представників спортивних клубів, конкурси «Найекстравагантніший велосипед», «Сюрпляс».

Велотур дуже популярний, і важливий не тільки як спортивна подія, він має стати національною гордістю, ще одним поштовхом до спортивної самореалізації і здійснення мрій. Кожен учасник не тільки відчуває гордість за себе й своїх друзів, з якими він подолав таку велику відстань, але й вдячність численним вболівальникам, які допомагали їм долати труднощі й перешкоди, супроводжували своєю підтримкою протягом всієї подорожі.

Велосипед - це прагнення бути здоровим, радість руху у ритмі сучасного життя!