Авторизация

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: GPS

GPS 04.10.2014 03:25 #15395

Знаю що трішки не в ту тему пишу, але порадьте який толковий GPS навігатор можна скачати на планшет, щоб працював без інтернету?
P.s Надоїло "по бабушках" добиратись)

Re: GPS 04.10.2014 11:29 #15397

На планшет і Гуглові карти підуть, скачати карту для регіону і юзати.

Re: GPS 04.10.2014 12:28 #15398

• woha
  • Вне сайта
Osmand
Locuspro

Re: GPS 04.10.2014 22:46 #15400

Краще купити туристичний навігатор, бо планшетного акумулятора при активній навігації в незнайомій місцевості надовго не вистачить. У мене на смарті стоїть OziExplorer на Генштабі та Google Maps (супутникові знімки Earth). Час від часу перша прога замінює звичайну паперову карту, а друга - дає реальну "обстановку на місцевості". Ще стоїть Навітел, але вона годиться тільки для їзди по шосе . З цих прог тільки гугловська підкачує з інтернета супутникові знімки, але досить швидко.

Re: GPS 05.10.2014 02:59 #15402

vinalex написал:
Краще купити туристичний навігатор, бо планшетного акумулятора при активній навігації в незнайомій місцевості надовго не вистачить. У мене на смарті стоїть OziExplorer на Генштабі та Google Maps (супутникові знімки Earth). Час від часу перша прога замінює звичайну паперову карту, а друга - дає реальну "обстановку на місцевості". Ще стоїть Навітел, але вона годиться тільки для їзди по шосе . З цих прог тільки гугловська підкачує з інтернета супутникові знімки, але досить швидко.

Ну на планшеті у мене є можливість без інтернету переглянути лише карту, а так, щоб точно дізнатись де я знаходжусь, і кудою краще мені поїхати, це вже проблема

Re: GPS 08.10.2014 02:01 #15422

Osmand, в ньому є можливість прокладати маршрут для велосипеда з додатковою функцією "без магістальних трас". Але на планшеті користувати GPS не варіант. Лише на слух може завести в таку глухомань де людей вже давно небуло (декілька раз було), тому бажано мати перед очима для коригування маршруту.

P.S. На планшеты Lenovo A3000 без постійно включеного екрану (їхав по голосовим підказкам) за 8 годин поїздки зїдало 15%-20% аккумулятора.

Re: GPS 08.10.2014 02:09 #15423

Вдячний за інформацію)
  • Страница:
  • 1
Модераторы: CycleWolf, vinalex