Авторизация

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: Велоформа VinTEAM

Re: Велоформа VinTEAM 28.06.2013 21:01 #12207

Це ще раз говорить про те що VinTeam - не тільки відома, а й шанована команда.
Тому я підтримую їх в тому, що кому носити форму VinTEAM мають вирішувати самі VinTEAM

PS: в мене цієї форми також немає
Спасибо сказали: IgorMV

Re: Велоформа VinTEAM 29.06.2013 00:22 #12211

aywengo написал:
Тому я підтримую їх в тому, що кому носити форму VinTEAM мають вирішувати самі VinTEAM

Згоден що таку форму мають носити лише спортсмени, але якщо знайти альтернативу тільки логотип Вінниці зробити чи щось такого зразка?

Re: Велоформа VinTEAM 29.06.2013 00:40 #12212

Андрюха написал:
aywengo написал:

Згоден що таку форму мають носити лише спортсмени, але якщо знайти альтернативу тільки логотип Вінниці зробити чи щось такого зразка?

Це вже поза межами теми.Вам сюди :)

Re: Велоформа VinTEAM 29.06.2013 02:10 #12213

з таким успіхом необхідно заборонити людям носити футболки "Мілану" та ін. футбольних клубів. P.S. Форма ВінТіму мені не потрібна, є більш цікаві рішення (не в образу до членів клюбу).
Cannondale

Re: Велоформа VinTEAM 29.06.2013 18:39 #12217

RHCPerchik написал:
з таким успіхом необхідно заборонити людям носити футболки "Мілану" та ін. футбольних клубів.

Запрещать маркетинг? Смешно. На тебе уже дважды заработали: 1. ты носишь на себе рекламу... 2. за которую заплатил большие деньги. Но тебе это преподнесли так, чтобы ты смог ощутить себя причастным и к клубу, и к футболу вцелом.

Re: Велоформа VinTEAM 29.06.2013 18:46 #12218

RHCPerchik, більше того. Моя воля - я би і на велосипедах заборонив би їздити всім, крім вінтімівців

Re: Велоформа VinTEAM 30.06.2013 19:45 #12229

Сварус написал:
RHCPerchik, більше того. Моя воля - я би і на велосипедах заборонив би їздити всім, крім вінтімівців
Ну, тогда первое место во всем за Вами. Это Пебеда, на ней можно и остановиться.
Модераторы: CycleWolf, vinalex