Авторизация

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: Велоформа VinTEAM

Велоформа VinTEAM 17.11.2011 21:16 #7445

В продовження теми про банер вінницького велоруху. Як я вже казав, є можливість замовити велоформу з логотипом VinTEAM. Давайте вирішим що це має бути - джерсі з довгим рукавом/джерсі з коротким рукавом/вест + довгі лосини на лямках/довгі лосини на резинці/шорти на лямках/шорти на резинці. Чи тільки щось одне окремо. Відповідно до більшості набраних голосів я дістану форму без лого приблизно мого розміру, яку потім можна буде поміряти на себе і визначитись з розмірами які треба буде замовляти на кожного окремо. Плюс інформація про тип форми потрібна для розробки варіантів дизайну.

Висловлюємось.

P.S. шкода тут не можна створювати голосування.

Re: Велоформа VinTEAM 17.11.2011 22:01 #7446

Як на мене, то потрібно замовляти по 2 комплекти:
1)джерсі з коротким рукавом і велотруси з лямками;
2)джерсі з довгим рукавом і велорейтузи з лямками.
На мою думку мають бути лямки обов'язково, бо з ними зручніше і спина закрита, від частих змін положень тіла не зповзають.

Re: Велоформа VinTEAM 17.11.2011 23:37 #7447

• Oljec
  • Вне сайта
лямки на трусах? бррррр.. это еще летом ходить туда ---> "по интересному"

Re: Велоформа VinTEAM 17.11.2011 23:47 #7448

Потрібно джерсі обов"язково.а джерсі з довгим рукавом по бажанню.Велотруси мабуть не потрібно,оскільки на них особливого дизайну ВінТІМУ не розробиш.
Потрібно визначитись з джерсі,яке брати в розробку форми.
Зі: братиму джерсі з довгим і коротким рукавом.

Re: Велоформа VinTEAM 17.11.2011 23:50 #7449

Oljec писал(а):

Я взагалі не уявляю труси без лямок,єдина незручність це ходити туди,але ходиш раз,а катаєш кілька годин Труси без лямок фтопку:evil:
Спасибо сказали: IgorMV

Re: Велоформа VinTEAM 18.11.2011 00:18 #7450

Джерсі, джерсі довгі, труси, труси довгі

Щодо лямок на трусах - мені особисто не принципово. Мій голос стосовно лямок на трусах зарахуй у ту сторону, де є більшість.

Олєжжик, якось тобі покажу, як з лямками можна швидко бігати туди))

Re: Велоформа VinTEAM 18.11.2011 01:01 #7452

• Vika
  • Вне сайта
на страницах форума на левой панеле добавлена форма голосования на тему "Велоформа VinTEAM".
говорите, какие комплекты еще добавить

Re: Велоформа VinTEAM 18.11.2011 01:01 #7454

Голосувалка вже є

Ціни за продукцію такого типу:
Джерсі - $35
Шорти з лямками - $32
Джерсі + шорти з лямками - $55

Довга джерсі /тепла - $39/ $42)
Штани з лямками /теплі - $45/ $50
Довга джерсі + штани з лямками /теплs - $67/ $70

Нарукавники / теплі- $18/ $20

P.S. Я теж за лямки і теж за теплий набір і літній набір. Можна брати і тільки "верх", але це якось не рентабельно по цінах навіть виходить Але можна по всякому.

Форма на резинках - зло, хоча сам маю такі одні шорти. З лямками ж треба бути обережним щоб не прогадати з розміром.

Re: Велоформа VinTEAM 18.11.2011 01:05 #7455

Oljec писал(а):

Я так на ЛісопарКК ходив навіть не злазячи з велосипеда з однією ногою вщібнутою, на "оглядовому" колі.

Re: Велоформа VinTEAM 18.11.2011 01:19 #7456

• Vika
  • Вне сайта
чтобы форма смотрелась гармонично, надо, наверное, и нижнюю часть. Чтобы и верх и низ сочетались в цветовых оттенках. Я думаю, что с любой веломайкой нормально будут смотреться только черные велотрусы. А для лета - это жарковато.
Модераторы: CycleWolf, vinalex