Авторизация

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Велобаул

Re: Велобаул 01.08.2013 20:20 #12495

• Piton
  • Вне сайта
Всім привіт!
Ось думав купувати велобаул для тижневого велопоходу в Крим, але враховуючи що це перший і не відомо склільки їх буде в майбутньому вирішив, що було б добре знайти цю річ в прокаті.
Тож декілька запитань до шановних учасників форума:
- чи знає хто про місця де така річ може бути доступна для прокату?
- можливо хто може допомогти і під залог живих грошей та за розумну плату (включаючи пиво ) та/або зворотня послуга з надання у користування речей для піших походів в гори (чим особисто займаюсь)? Належне ставлення до велобаула гарантую.

Похід заплановано на тиждень з 14/09/2013.

Всім дякую.

Re: Велобаул 04.08.2013 00:57 #12518

Тому, хто планує купляти велобаул (я одразу раджу розібратися і вибрати однооб'ємний чи з багатьма відділеннями щоби закрити питання "а чому в мій баул намет чи котли на 10 ч. не влізають"):
1. Тип баулу повинен відповідати його призначенню. Наприклад, якщо велопіший похід - тоді лямки на плечі як в DenVik, Терра, Extreme і т.п.
2. Якщо в баулу немає дощовика - то не біда, можна купити. Гірше, якщо баул немає нормального кріплення на багажник і постійно рухається чи вперід чи назад. Ноги задівають, сповзає і т.п. Попитайтеся як баул кріпиться у знайомих. Іноді швидко зняти і вчепити баул - то теж великий плюс, наприклад ... Не буду про Терру.
3. Якщо ви купляєте перший (а можливо на тривалий час і взагалі один) баул тоді подумайте чи вам вистачить його об'єму не тільки на той похід, для якого ви його купляєте, але й на інші. Правильне пакування - ТАК... але якщо наступного разу у ваш баул на зупинці біля магазину не влізе буханка хлібу і пара консервів, що Ви повинні везти до вечері - що Ви будете робити?
4. Опціонально (для мене- обов'язково) - кишені під дві пляшки води 1.5-2л. Тільки під пляшки. За роз'ясненнями - до більш досвідчених велотуристів
5. Вага пустого баулу повинна бути розумною, перед купівлею порівняйте декілька варіантів бо цю вагу Ви будете возити на багажнику у кожному поході, а іноді і на спині носити. Наприклад, Дніпровелоклуб 70 (у реальності більше) літрів важить до 1 кг, тоді як DenVik 70 - під 2 кг.
6. Матеріал баулу повинен витримати не два - три походи і почати протиратися (для велобаулу це реальна проблема бо він постійно треться об багажник в залежності від покриття дороги у тій чи інший мірі, також бокові стінки коли вел "лягає" на бік або ставиться до стіни). Це все за умови що він вже був ПРАВИЛЬНО закріплений.
7. Опціонально - зовнішні кріплення для пінки і т.п.
8. Регулювання висоти (щоби пустий верх не тіліпався).
9. Правильна форма - якщо Ви будете чіпляти його ногами під час руху бо він був невірно спроектований (розмір і форма штанин) то усі інші переваги нічого не варті. Можливо це проблема невірно встановленого багажника або просто у когось дуже довгі ноги

У мене не багато досвіду, хай завзятіші велотуристі не лінуються і додадуть на що іще тре звертати увагу.
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
Модераторы: CycleWolf, vinalex