Авторизация

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Велосипедные шлемы. За и Против.

Re: Велосипедные шлемы. За и Против. 03.03.2012 01:02 #8079

• lesha
  • Вне сайта
Я могу говорить только за себя
От точечного удара сомневаюсь, что сильно поможет, разлетится и пойдёт приход по голове
Не знаю,честно. но думал, что в каске внутри как в мото - пена, они тоже одноразовые
И всё таки думаю, что каска даёт большую защиту, "но она похоже на дуршлаг" - вспомнил про соринку и бревно.

Re: Велосипедные шлемы. За и Против. 03.03.2012 01:03 #8080

Особисто мені байдуже в чому їздить Ленс. Я не ношу "його" жовтого браслета на руку в тому числі. Більше того, "за Ленсом" треба брити ноги. І тут моя психіка така ж недозріла, як психіка Тімерлана що до шолома. Тому я ні в якому разі не Д'Артаньян.

Шолом я купив після того, як навернувся в Лісопарку лицем в землю. Тоді мене врятували окуляри. Лінзи і оправа розлетілись, але очам нічого не сталось. На Вайлд Кантрі я пішов кувирком і проїхався потилицею по землі. Теоретично в мене мав би бути частково знятий скальп Натомість маю лопнутий і здертий шолом. Ніразу в жодній кнжиці не читав про необхідність велосипедисту бути в шоломі.

Більше того, в Європі є ціла компанія, де чуваки розпинаються який шолом в межах міста не потрібний. Випускають брошури, наводять кучу графіків зі статистикою велотравм. І якщо глянути відео - то європейці їздять на сіті-байках в більшості без шоломів і в звичних офісних костюмах.

Але в мене не сіті-байк. І я не хочу як vvoid приходити пів години до тями від удару головою об дерево на спуску з контр-нахилом в Лісопарку. Прокататись з ВелоЛігою на покатушці - можна спокійно і без шолома, тут нема що сперечатись. Хоча теж винятки бувають, як ми вже знаємо.

lesha написал:
"но она похоже на дуршлаг" - вспомнил про соринку и бревно.

Прочитай той мій абзац ще раз повністю. Я там по суті говорю що "на вкус і цвєт - фломастери різні". І якщо мені для безпеки треба шолом - то чого б не вибрати той, який ще й ззовні подобається? В цьому немає нічого кримінального.

Re: Велосипедные шлемы. За и Против. 03.03.2012 01:38 #8082

Поговорю ще про шолом типу "каска". На скільки я знаю, військові використовують каски для захисту від пуль наступним чином: пуля рикошетить від округлої гладенької каски. Відповідно не прострілює голову. Тобто основна роль каски - не виступити в якості бронежелета, напряму зупинивши пулю. Бо це по суті неможливо для такого девайся. А забезпечити рикошет пулі/скалка від гранати.

У велосипедистів ніхто камінням ніби не кидається. Тому їм такого роду захист не потрібний. Натомість у шоломі типу "каска" дуже спекотно через погану вентиляцію. Захист захистом, а має бути баланс між комфортом, безпекою і зовнішнім виглядом, врешті решт. І нічого краще, ніж той тип велошолому який є зараз - не придумали на даний момент. В ідеалі шолом має і шию захищати (як на мотоциклах, наприклад). Тому в дисципліні DH обов'язковий шолом типу фул-фейс. Ніхто його не одягає при поїздці до сусіда через два квартали містом. Для КК фулфейси відповідно теж менш актуальні. В магазин по хліб, в сусіднє село за пиріжками або в Могилівку покупатись - можна і без шолому поїхати. А ризик є завжди і ніхто ні від чого не застрахований.

Тому якщо хтось їздить тільки за пиріжками і покупатись - на здоров'я їздіть без шолома, нічого поганого в тому не бачу. До того часу, поки не починається зрівняйлівка всіх велосипедистів, і доки не починають летіти загальні фрази "шолом - в топку", бо для їх стилю катання шолом ніби й не потрібна річ.

Re: Велосипедные шлемы. За и Против. 03.03.2012 02:07 #8085

• lesha
  • Вне сайта
Полностью с тобой согласен. Про соревнования и экстримдвижения я полностью поддерживаю необходимость защиты, о чём выше и писал. Единственно я сомневаюсь в качестве идеала стандартного велошлема, но этот вопрос я отсылаю к глобальным маркетантам. Я ведь правильно понял главную мысль дебатов - использование велошлема постоянно в велобыту (кроме соревн, трен, и т.д.)? И думаю, что это на любителя и я осознанно выбрал не худший по моему мнению вариант и "криминал", комплексы и т.п. мне приписывать не надо.

Так, поболтать. Существует в мире движение даже против почти идеальных мотокасок, причина в том, что подавляющее большинство смертей от удара головой происходит по причине компрессионного разрыва шейной части позвоночника, от которого современные каски никак не спасают. Продвижение товара (в том числе и на уровне законов) это одно, правильность совсем другое, думаю, что если бы стояла задача не максимально заработать, а "правильно" сделать, всё было бы по другому.

Я тебя понял, в основных позициях согласен, надеюсь, что ты понял меня (нет смайлика с пивом)

Re: Велосипедные шлемы. За и Против. 03.03.2012 11:33 #8087

Комплекси я приписував тільки Тімерлану і потім собі(за ноги).

Re: Велосипедные шлемы. За и Против. 03.03.2012 17:27 #8096

комплексы... если я буду гонять в горах то шлем одену и налокотники и трико, но езжу для удовольствия и комфорт и удобство приоритетны! Я не против шлемов, я против постоянной носки экипировки сомнотельной комфортности и полезности! Если я пойду в спортклуб то кимоно или боксёрские перчатки возьму с собой а не одену дома! Если поеду в горы на байке шлем возьму, но в рюкзак и одену непосредственно на месте. Лосины тоже вызывают недоверие в плане комфортности и актуальности при неспешной езде. Светоотражатели, маячки, флажки считаю обязательным атрибутом, а спецодежда для спецмероприятий!

Re: Велосипедные шлемы. За и Против. 30.09.2014 19:18 #15348

Если кому и для эндуро и для повседневной езды или кросскантри, то вот Bell сделали разборной шлем. крутая штука, жду когда у нас появится в продаже http://velohack.com/2014/09/obzor-shlem-bell-super-2r/
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
Модераторы: CycleWolf, vinalex