Авторизация

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ТЕМА: Як ви відносетеся до велосипедів Ocean,Ardis.......

Як ви відносетеся до велосипедів Ocean,Ardis....... 05.06.2012 23:07 #9307

В мене велосипед Ocean я розумію що він гірже ніж Autor,Giant....
Але все ж таки які вони на ваш погляд???????
Дайте відповідь!!!

Re: Як ви відносетеся до велосипедів Ocean,Ardis....... 05.06.2012 23:24 #9308

А сенс???

Re: Як ви відносетеся до велосипедів Ocean,Ardis....... 06.06.2012 00:15 #9309

ТИ сам відповів на своє питання.

Re: Як ви відносетеся до велосипедів Ocean,Ardis....... 06.06.2012 01:12 #9310

Могли б не полінуватись, розумники, і дати адекватну відповідь, у якій велося б про те, шо велосипеди вкрай низького рівня, велосипеди, які виготовлені усупереч прийнятих правил та норм виготовлення "правильних велосипедів". Це велосипеди, на яких переважно усі компоненти не мають нічого подібного зі справді якісними велосипедними компонентами. Це велосипеди, геометрія рам яких не тільки не принесе задоволення при їзді, але й може стати причиною проблем зі здоров’ям.
А якщо мова йде про Ocean,Ardis із задньою підвіскою (пружиною під сідлом), то таких велосипедів краще взагалі позбутись, бо це межа збоченства китайської велоіндустрії.

Вважаю, що кожного, кого тут запитати думку про ардіси і оушени, дасть схожу відповідь (якщо не поліниться, як мої попередники), адже багато хто з нас пройшов через схожі оушени і ардіси.

Сам кілька років тому їздив на оушені
Спасибо сказали: warriorhonor@gmail.com

Re: Як ви відносетеся до велосипедів Ocean,Ardis....... 06.06.2012 08:37 #9311

Lyovka написал:
переважно усі компоненти не мають нічого подібного зі справді якісними велосипедними компонентами.

Ага. Турней не Ардисе не имеет ничего общего с Турнеем на Ауторе

По теме - озвученные в первом постинге марки велосипедов - для непритязательных наездников, которм велосипед нужен для нерегулярных поездок из точки А в точку Б, при условии что расстояние мжду точками невелико. Ну и при условии отсутствия нужного количества денежных знаков.

Re: Як ви відносетеся до велосипедів Ocean,Ardis....... 06.06.2012 09:12 #9313

• sheva
  • Вне сайта
Навернека у ваших знакомых или дрезей есть бюджетного класса велы известных производителей? Мой совет -попросить проехаться и вы заметите ощутимую разницу, раз и навсегда для себя сделаете очевидный выбор в пользу "нормальных" велов а про этот базарный хлам думать забудете.

Re: Як ви відносетеся до велосипедів Ocean,Ardis....... 06.06.2012 09:44 #9314

Якщо є можливість, то краще вибрати щось з брендових. Зрозуміло, що краще взяти собі простий Author, Gaint, Trek... не дивлячись на те, що за ці самі гроші візьмеш "нафарширований" ашанчик. Льовка праду каже, таких велосипедів з задньою пружиною треба обходити чи об'їзджати десятою дорогою. В дитини мого знайомого була подібна техніка рік тому(Azimut здається). Все начебто добре, але в один чудовий момент він просто на ходу склався і це під дитячою вагою,а саме лопнула втулка, яка тримала задню пружину.

Re: Як ви відносетеся до велосипедів Ocean,Ardis....... 06.06.2012 12:32 #9315

такие велосипеды как Азимут, Океан и т.д. должны быть, т.к. не у всех есть деньги на "нормальные" велосипеды сразу. И тот факт, что многие велосипедисты начинали с таких велосипедов говорит об этом. Зачастую у этих велосипедов не нормально настроена трансмиссия и придётся её перенастраивать.

Вообщем, эти велосипеды должны быть, а покупать их или нет - наш выбор

Re: Як ви відносетеся до велосипедів Ocean,Ardis....... 06.06.2012 12:32 #9316

Чесно кажучи я теж починав з Ардіса, вилка як у мопеда, задній підвіс як у "КамАЗа", важив десь біля 19кг.

Отвір для передньої каретки мав не симетричну різьбу, міняв шарики 1 раз на 2 тиждні.

Потім поставив каретку Труватив на промах, і шатуни, від"їздив 1рік.
Лопла рама на зварювані передньої каретки і перах. Заварив.
Вилка, стукала як трамвай по колії.

задня втулка теж вилітала раз на місяць, не було пильників, забивався пил, поміняв на Шиму.

раз на 3 неділі змащував задній амортизатор. скрип як у Богданчиків, коли тормозять.

1200грн пішло на апгрейд, вел коштував 800.

після купив Рассіш Stells за 2800(непоганий але важкуватий, від"їздив 5000 км 3 роки, поміняв задню втулку і покришку), служить новому хазяїну.

Re: Як ви відносетеся до велосипедів Ocean,Ardis....... 06.06.2012 13:36 #9317

а як з них зробити нормальні велосипеди?????
І на захист цих велосипедів хочу сказати що я вже рік їжджу на ньому і ще нічого не зламав,тільки камеру пробив.
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модераторы: CycleWolf, vinalex