АвторизацияДобро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Вибір сідла Specialized

Вибір сідла Specialized 10.08.2012 15:30 #10213

Один із лідерів велосипедної індустрії (корпорація Specialized) випускає широку гаму моделей сідел. Серед цієї гами легко заплутатись у виборі. У сідел серії BG (body geometry) враховано анатомічні особливості людини і сідла зроблено у відповідності з забезпеченням максимального комфорту. Наприклад хороший приток крові по внутрішніх статевих артеріях(позначено червоним на рис.2 і рис.3) забезпечується V-подібним прорізом (синя ділянка на рис.1) по центру сідла:


Рис.1


Рис.2


Рис.3

Але так як анатомічно люди між собою різні і мають різні розміри кісток скелету, то і ширина тієї часитини сідла на яку приходиться основна опора тіла має підбиратись у відповідності до ширини тазу людини.Для того аби вирішти дане питання, спеціалісти з компанії Specialized розробили таблицю для підбору ширини сідел серії Specialized BG а також інструмент для виміру ширини тазу:


Specialized Body Geometry Saddle Fit System

Користуватись інструментом для підбору ширини сідла дуже просто. Для цього необхідно:

1.Встановлення системи вимірювання
Поставити інструмент на краю твердої поверхні(наприклад плаский дерев'яний стілець)

2. Позиція тіла
Сядьте на інструмент вимірювання з прямою спиною і злегка піднятими ногами. Кут нахилу спини до ніг повинен бути приблизно 70 градусів. Можна спертись спиною до вертикальної стінки.3. Проведення вимірювань
Після 30-60 секунд сидіння підніміться і запам'ятайе місця розташування двох вм'ятин на вимірювальному інструменті. Потрібно додати відстані по обидві сторони від центральної лінії, щоб отримати результати виміру.Наприклад: 60мм. зліва + 70мм. зправа = 130мм.

4. Використання результату вимірювань
1) Знайти отримане значення ширини тазу на таблиці(колонка з синіми числами по лівій стороні картки)
2) Вибрати свою посадку (фігури зеленого кольору в нижній частині таблиці)
3) На перетині двох осей буде результат рекомендованої для Вас ширини сідла Specialized.

Будь ласка, зверніть увагу: вимірювання повинні здійснюватись в тонкому одязі бажано без швів. Для більш точного результату, зробіть 3-4 заміри і усередніть результат перед тим як підбирати ширину сідла по таблиці на картці.Наприклад: ширина тазу склала 90мм. Відповідно для яскраво вираженої спортивної і звичайної посадки Вам достатньо сідла шириною в 130мм. Для прогулянок містом з прямою посадкою Вам потрібно сідло шириною 143мм.

Примітка: якщо Ви плануєте часто підніматись у підйоми з великим градієнтом, слід звернути увагу на моделі сідел з задертим донизу носом. Така конструкція дозволить зміщуватись по сідлу вперід на його носик, і як наслідок краще тримати рівновагу.

Скористатись даним інструментом можна в робочий час у магазині "ВелоЛіга".
  • Страница:
  • 1
Модераторы: CycleWolf, vinalex